מאיה מיכל טיפול בהילינג וקונסטלציה משפחתית, רוחנית.

אודות
מאיה מיכל מנדל, אמא וסבתא, בעלת ניסיון רב, בזוגיות ובגידול משפחה. מנחת קונסטלציה משפחתית, פרטית או קבוצתית. מטפלת אנרגטית, ליחידים ולקבוצות. הילרית, בעזרת ״צלילים מרפאים״. (מנגנת על כלי נגינה בשם פאנטמים, מסוגים שונים, מפיקה צלילים מדיטטיבים). בוגרת בית הספר לקונסטלציה משפחתית בישראל, בניהול ישי גסטר משנת 2023. בוגרת תואר ראשון בחינוך, ממכללת וינגייט משנת 1984. מורה מוסמכת בכירה, במכללת וינגייט משנת 1983. מדריכת פילאטיס מכשירים, בהנחיית דליה מנטבר משנת 2019. מדריכת שחיה לילדים ולמבוגרים משנת 1984. מורה ומדריכה, רייקי סייקם לטריאן, אנרגיה אוניברסלית, תטא הילינג, אקסס בארס. משנת 2004. מנחת מדיטציה יהודית ודמיון מודרך, מסעות שמאנים בדרך היהודית, משנת 1997. נומרולוגית קבלית, הילרית, מרפאה ומתקשרת עם נשמתו של האדם, מאז ומעולם. מתקשרת, עם נשמות נפטרים, מעבירה  מסרים למשפחות. מורה, מדריכה ומרצה בחוגי בית ובארגונים. מאבחנת, יועצת, ומטפלת פרטנית, מטפלת בקבוצות גדולות. ומטפלת בקולקטיבים, עם נגיעה, לנושאים: טראומה ופוסט טראומה. מחברת במקצועיות רבה, את הצלעות של המשולש המנצח, המורכב: 
 1. גוף, נפש.
 2. עולם הרגש והנשמה.
 3. חיבור לתזונה נכונה.
זה הוא משולש הקסם. הייחודיות בשירות, שאני נותנת, היא היכולת שלי למזג בן שלושת התחומים: גוף נפש, נשמה, ותזונה נכונה. 
המומחיות שלי:
מאיה מיכל מנדל מטפלת בהילינג מעל 20 שנים.
מאסטר רייקי בדרגות הכי גבוהות.
מורה ומאמנת ספורט בעברי, לתלמידות תיכון.
הוספתי לכלים הטיפוליים את טכניקת הקונסטלציה המשפחתית ואני זוכה לראות ניסים גלויים אחרי טיפול קבוצתי כזה או טיפול פרטני בקליניקה, בכפר יונה.
מאיה מיכל מנדל-הילרית, אשת מרפא, בדרך השמאנית היהודית. יש לי שליטה מלאה והבנה במערכות גוף האדם, בזכות נסיוני בן 20 שנה, כמורה לספורט, בנות, בבתי ספר תיכוניים, ומדריכת שחיה ופילאטיס מכשירים. בימים אלו, לאחר סיום לימודי ההכשרה, אני מובילה תהליכי, קונסטלציה משפחתית בישראל, לאנשים באופן פרטי בקליניקה, או לקבוצות גדולות, שמתארגנות, בחוגי בית, מתנ״סים, ארגונים וכל יוזמה והתארגנות, יצירתית. הטיפולים האנרגטיים, השונים, יכולים להתקיים, בקליניקה, בחוף הים, בשדה, בחורשה, ליד מעיין או נחל. יש לי יכולת לטפל בנפש והנשמה, של האדם, ובכך לעזור בתמיכה בריאותית, נפשית, בגוף של מי, שבוחר להיעזר ביכולות העוברות דרכי. תמיכה בריאותית בגוף האדם מושפעת מתזונה נכונה. גם במצבי סטרס, לחץ וחרדה, ניתן לטפל בעזרת תזונה נכונה ותמיכה במערכות הגוף. למי שלא מתחשק "לחפור" בנפשו פנימה, ניתן להגיע לאיזון והרמוניה בכל מצב. דרך נוספת  לטפל בגוף, היא בעזרת ״צלילים מרפאים" בשילוב, מדיטציה ודמיון מודרך. "מסע שמאני בדרך יהודית". אני מגיעה עם כלי הנגינה. הטיפול מתאים לפסיכותרפיסטים. פסיכולוגים. "מגדלורים" מובילים קהילות. אנשי אור. נפגעי טראומה וכל מי שמרגיש, את הקריאה ומבקש לקבל תמיכה לתדר של אור ואהבה מתי קבענו מפגש?

כל פעם מחדש אני מופתעת, מהקסם שקורה, בזמן טיפול קונסטלציה משפחתית קבוצתית ופרטנית. החיים שלנו מתעוררים, ממרחב התת מודע למודע והסרט של חיינו מקבל חיים. הדמויות שבתוכנו מתחילות לדבר ולשפר את מערכת היחסים ביניהן. סודות נחשפים, אמת מתגלה וסדר פנימי חדש, נכנס לחיינו ומכניס שלווה בתוכנו.

קרא עוד  

חלומות: דרכה של הנשמה, לשתף אותנו בזמן הכי רפוי, המסרים, יידע, וסימני אזהרה, עתידיים, על חיינו. חלומות הם אינציקלופדיה, גדולה עבורנו, מקור יידע ענק, שיכול לכוון אותנו לצעוד בדרך נכונה, בחיינו. לחלומות יש פרושים, אני כאן לתת אותם, לסוחרים בי כמפענחת חלומות🙏

קרא עוד  

הרצון להשתייך למשפחה הוא חזק מאד. משפחה תומכת היא הבסיס לחיזוק אהבה פנימית. למי שאין משפחה תומכת, מומלץ למצוא קבוצה או קהילה, בעלת מטרות חיוביות משותפות, ולמלא את הצורך באהבה והכרה.

קרא עוד  

שיטת I.o.P.T. שיטה בה מצהירים כוונה בחיינו, הופכים את הכוונה להגשמה, על ידי תהליך של, הפיכת הכוונה לתלת מימד. כיצד? המטופל/מטופלת, מצהירים כוונה, נבחרות שלוש מילים, המילים מיוצגות על ידי, שלושה מתנדבים, שבעזרת עולם התחושה והרגש שלהם, הם מעבירים מסרים. מה הם מרגישים באותו זמן, כמו בקונסטלציה משפחתית. המיידע עולה דרך תחושות ורגשות.

קרא עוד  

המלצה למציאת שיטת הנהגה אחרת במדינה, שתוביל לריפוי טראומה קולקטיבית וצמיחה כלכלית. הזווית המתוארת באה בהשראת הקונסטלציה המשפחתית.

קרא עוד  

שיתוף אישי והצהרת כוונות: אני מטפלת ריגשית, הילרית, שמאנית, יועצת מורה ומדריכה

קרא עוד  

הרהורים ומחשבות בדרך האישית שלי: מאיה מיכל מנדל דרך ההתפתחות, הגילוי, ההתנסות, הלמידה וההמראה במסלול שיטת הקונסטלציה המשפחתית והפיתוחים שלה , שפתחתי בדרך.

קרא עוד  

סיפור אישיקונסטלציה משפחתית, הזמנה לחוויה- טיפול במסגרת אחת על אחת או מסגרת קבוצתית, העוזרת המתנדבים.

קרא עוד  

קונסטלציה משפחתית בשיטת טיפול וחקר. שיטה שהובאה למערב על ידי ברט הלינגר. מבוססת על התנהגות שבטית תומכת, שבטי הזולו באפריקה, עם חיבור לפסיכותרפיה, פסיכודרמה, גישטלט. מטרת השיטה: להשתחרר מכאבים וטראומות בן דורית, שאנו סוחבים איתנו, בצורת ירושה ריגשית. שיטה בה חיינו קמים לתחייה, על ידי מתנדבים שמרגישים את השדה הפנומנלי ואת גוף הרגש שלנו באותה נקודת זמן בה התכנסנו לתהליך. המטופלת רואה את חייה מול עיניה, כמו סרט חי. זו הזדמנות להכיר בקיים, להעזר המשפטי מרפא, לשחרר כאבים רגשיים, להתבונן הפחדים, להבין תפקידים במשפחת המקור. לקבל כוחות נפש ועוצמה להמשך חיינו.

קרא עוד  

במסגרת התהליכים שפגשתי על עצמי, גיליתי שושלת מאד מכובדת בפולין שבראשה עמד סבא מיכאל המקובל. עשה עבודתו בסתר, תמך בקהילה היהודית. אני חייבת לו תודה. מכירה בפעילות שלו. על הדרך פגשתי את הנכד שלו, שבחר יהדות אחרת, אמונה מתוך שמחה, חיבור לטבע, למוסיקה לצמחים ולבעלי חיים. השכנת השלום בן שתי הדרכים, הובילה אותי לשקט פנימי.

קרא עוד  

מה הוא שבט? מה העוצמה בלהיות שייכת לשבט נשי. כיצד אפשר לצמוח? מה הם הכוחות שמתגלים בשבט. הגילויים שלי בעזרת שיטת הקונסטלציה המשפחתית.

קרא עוד  

קורס מטראומה לריפוי בראי הקונסטלציה בהנחיית מירב שרייבר

מטעם בית הספר ללימודי הקונסטלציה המערכתית בישראל

קורס הנחייה פרטנית בקליניקה

מטעם בית הספר ללימודי הקונסטלציה המערכתית בישראל

קורס הנחייה קבוצותית

מטעם בית הספר ללימודי הקונסטלציה המערכתית בישראל

קורס הקונסטלציה הקולקטיבית

מטעם בית הספר ללימודי הקונסטלציה המערכתית בישראל

תעודת סיום בוגרת בית הספר בגישת הקונסטלציה המערכתית בישראל

מטעם בית הספר ללימודי הקונסטלציה המערכתית בישראל

תעודת הוראה בחינוך גופני

תעודת מורה מוסמכת בכירה ממכללת וינגייט, נתניה

תואר ראשון בחינוך B.ED

תואר ראשון בחינוך, מכללת וינגייט, נתניה

רשיון הוראה בישראל

רשיון הוראה בישראל, משרד החינוך

מאסטר רייקי סייקם

בוגרת רייקי סייקם, הכשרה להוראת רייקי אביבה אורנשטיין

מאסטר רייקי קורונה

בוגרת מאסטר רייקי קורונה אביבה אורנשטיין

 •  16/08/2022 08:00 PM
 •   תל אביב, ישראל

זה עמוד אירועים המשמש להוספת אירועים עתידיים. ניתן לערוך את התוכן הזה דרך "עמודים" ולהוסיף את האירועים שלך לאתר.

 •  30/11/2021 08:00 PM
 •   2816 העצמאות, תל-אביב, ישראל

זה עמוד אירועים המשמש להוספת אירועים עתידיים. ניתן לערוך את התוכן הזה דרך "עמודים" ולהוסיף את האירועים שלך לאתר.

 •  18/08/2021 08:00 PM
 •   3557 דרך מצדה, תל-אביב, ישראל

זה עמוד אירועים המשמש להוספת אירועים עתידיים. ניתן לערוך את התוכן הזה דרך "עמודים" ולהוסיף את האירועים שלך לאתר.

 •  25/12/2018 09:00 PM
 •   1684 הרצל, ירושלים, ישראל

זה עמוד אירועים המשמש להוספת אירועים עתידיים. ניתן לערוך את התוכן הזה דרך "עמודים" ולהוסיף את האירועים שלך לאתר.