כל פעם מחדש אני מופתעת, מהקסם שקורה, בזמן טיפול קונסטלציה משפחתית קבוצתית ופרטנית. החיים שלנו מתעוררים, ממרחב התת מודע למודע והסרט של חיינו מקבל חיים. הדמויות שבתוכנו מתחילות לדבר ולשפר את מערכת היחסים ביניהן. סודות נחשפים, אמת מתגלה וסדר פנימי חדש, נכנס לחיינו ומכניס שלווה בתוכנו.

קרא עוד  

חלומות: דרכה של הנשמה, לשתף אותנו בזמן הכי רפוי, המסרים, יידע, וסימני אזהרה, עתידיים, על חיינו. חלומות הם אינציקלופדיה, גדולה עבורנו, מקור יידע ענק, שיכול לכוון אותנו לצעוד בדרך נכונה, בחיינו. לחלומות יש פרושים, אני כאן לתת אותם, לסוחרים בי כמפענחת חלומות🙏

קרא עוד  

הרצון להשתייך למשפחה הוא חזק מאד. משפחה תומכת היא הבסיס לחיזוק אהבה פנימית. למי שאין משפחה תומכת, מומלץ למצוא קבוצה או קהילה, בעלת מטרות חיוביות משותפות, ולמלא את הצורך באהבה והכרה.

קרא עוד  

שיטת I.o.P.T. שיטה בה מצהירים כוונה בחיינו, הופכים את הכוונה להגשמה, על ידי תהליך של, הפיכת הכוונה לתלת מימד. כיצד? המטופל/מטופלת, מצהירים כוונה, נבחרות שלוש מילים, המילים מיוצגות על ידי, שלושה מתנדבים, שבעזרת עולם התחושה והרגש שלהם, הם מעבירים מסרים. מה הם מרגישים באותו זמן, כמו בקונסטלציה משפחתית. המיידע עולה דרך תחושות ורגשות.

קרא עוד  

המלצה למציאת שיטת הנהגה אחרת במדינה, שתוביל לריפוי טראומה קולקטיבית וצמיחה כלכלית. הזווית המתוארת באה בהשראת הקונסטלציה המשפחתית.

קרא עוד  

שיתוף אישי והצהרת כוונות: אני מטפלת ריגשית, הילרית, שמאנית, יועצת מורה ומדריכה

קרא עוד  

הרהורים ומחשבות בדרך האישית שלי: מאיה מיכל מנדל דרך ההתפתחות, הגילוי, ההתנסות, הלמידה וההמראה במסלול שיטת הקונסטלציה המשפחתית והפיתוחים שלה , שפתחתי בדרך.

קרא עוד  

סיפור אישיקונסטלציה משפחתית, הזמנה לחוויה- טיפול במסגרת אחת על אחת או מסגרת קבוצתית, העוזרת המתנדבים.

קרא עוד  

קונסטלציה משפחתית בשיטת טיפול וחקר. שיטה שהובאה למערב על ידי ברט הלינגר. מבוססת על התנהגות שבטית תומכת, שבטי הזולו באפריקה, עם חיבור לפסיכותרפיה, פסיכודרמה, גישטלט. מטרת השיטה: להשתחרר מכאבים וטראומות בן דורית, שאנו סוחבים איתנו, בצורת ירושה ריגשית. שיטה בה חיינו קמים לתחייה, על ידי מתנדבים שמרגישים את השדה הפנומנלי ואת גוף הרגש שלנו באותה נקודת זמן בה התכנסנו לתהליך. המטופלת רואה את חייה מול עיניה, כמו סרט חי. זו הזדמנות להכיר בקיים, להעזר המשפטי מרפא, לשחרר כאבים רגשיים, להתבונן הפחדים, להבין תפקידים במשפחת המקור. לקבל כוחות נפש ועוצמה להמשך חיינו.

קרא עוד  

במסגרת התהליכים שפגשתי על עצמי, גיליתי שושלת מאד מכובדת בפולין שבראשה עמד סבא מיכאל המקובל. עשה עבודתו בסתר, תמך בקהילה היהודית. אני חייבת לו תודה. מכירה בפעילות שלו. על הדרך פגשתי את הנכד שלו, שבחר יהדות אחרת, אמונה מתוך שמחה, חיבור לטבע, למוסיקה לצמחים ולבעלי חיים. השכנת השלום בן שתי הדרכים, הובילה אותי לשקט פנימי.

קרא עוד  

מה הוא שבט? מה העוצמה בלהיות שייכת לשבט נשי. כיצד אפשר לצמוח? מה הם הכוחות שמתגלים בשבט. הגילויים שלי בעזרת שיטת הקונסטלציה המשפחתית.

קרא עוד